Гурток "Юні біохіміки"/Files/images/SAM_0688.JPG

Біологічна хімія - одна з провідних наук сучасної біології, що інтенсивно розвивається. Покликана розширити світогляд у галузі природничих наук, наші знання про життєві процеси. Вона відкриває значні перспективи керування ними. Головними завданнями біохімії є вивчення хімічного складу живих організмів, структури речовин, з яких вони побудовані, послідовності та взаємозв"язку реакцій хімічних перетворень, що характерні для живого і відрізняють його від неживого.

На заняттях гуртка "Юні біохіміки", що діє на базі Арбузинської ЗОШ № 2 ІІ - ІІІ ст. ( керівник гуртка Омельченко О.П.) вихованці вивчають основні біохімічні елементи і сполуки, їх структури, властивості, функції і значення в природі та житті людини, звертається особлива увага учнів на розділи біохімії, які мають безпосередній стосунок до сучасних екологічних проблем; опановують біохімічні методи дослідження з їх можливостями в сукупності з іншими методами аналізу, систематики, моделювання, прогнозування.Окрім цього керівником гуртка ведеться активна профорієнтаційна робота та підготовка до вступу в профільні навчальні заклади.

Гурток "Українська народна вишивка"

Гурток української народної вишивки має на меті виховання у дітей почуття прекрасного , національної самосвідомості, любові до рідного краю , його народу та історії. На заняттях вихованці знайомляться з кращими зразками народної вишивки , творчістю видатних майстрів , відвідують тематичні виставки. А керівник гуртка Богославець Валентина Миколаївна навчає вихованок усім “секретам” української вишивки, засвоєння технічних прийомів виконання – від простих до складніших.

Гурток "Юні рослинники"
Кiлькiсть переглядiв: 12

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031