• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Розклад занять

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Арбузинського районного Будинку творчості школярів


п/п

Назва гуртка,

місце проведення

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

1

2

3

4

5

6

7

1

«Виготовлення сувенірів»

( Арбузинський ДНЗ – ЗНЗ І ст. «Пролісок») №1


15.15 – 15.50

16.00 – 16.35

15.15 – 15.50

16.00 – 16.35

«Виготовлення сувенірів»

(Арбузинський ДНЗ – ЗНЗ І ст. «Пролісок») №2


15.15 – 15.50

16.00 – 16.35

15.15 – 15.50

16.00 – 16.35


Індивідуальна робота

12.45 – 13.30



2

«Мереживоплетіння»

Арбузинський БТШ ( 1 рік)

13.15 – 14.00

14.15 - 15.00

13.00 – 13.45

14.00 - 14.45

«Мереживоплетіння»

Арбузинський БТШ(2 рік)

15.15 -16.00

16.15 -17.00

15.00 -15.45

16.00 -16.45

13.30 – 14.15

14.30 - 15.15

3

«Культура мови та спілкування»

(Арбузинський районний БТШ)


14.00 – 14.45

15.00 – 15.45

14.00 – 14.45

15.00 – 15.45

14.00 – 14.45

15.00 – 15.45

4

«Юні фотоаматори »

(Арбузинський районний БТШ)

13.15 – 14.00

14.15 - 15.00

15.15 – 16.00

13.15 – 14.00

14.15 - 15.00

15.15 – 16.00

«Чарівний бісер»

(Арбузинський районний БТШ)

13.15 – 14.00

14.15 - 15.00

13.15 – 14.00

14.15 - 15.00

13.15 – 14.00

14.15 - 15.00


«Паперопластика»

(Арбузинський районний БТШ)

15.15 -16.00

16.15 -17.00

15.15 -16.00

16.15 -17.00

15.15 -16.00

16.15 -17.00

5

«Аплікація з соломки»

(Арбузинський районний БТШ)

13.15 – 14.00

14.15 - 15.00

15.30 – 16.15

16.25 – 17.10

«Писанкарство»

(Арбузинський районний БТШ)

15.15 -16.00

16.15 -17.00

15.15 -16.00

16.15 -17.00

15.15 -16.00

16.15 -17.00

Образотворча студія

(Арбузинський районний БТШ)

13.15 – 14.00

14.15 - 15.00

13.15 – 14.00

14.15 - 15.00

Декоративний роспис

(Арбузинська ЗОШ №1)

13.30 – 14.15

14.25 - 15.10

13.30 – 14.15

14.25 - 15.10

6

«Вокальний»

(Садівська ЗОШ І – ІІІ ст.)

16.10 – 16.55

17.10 – 17.55

16.10 – 16.55

17.10 – 17.55

7

«Народний танець»

(Агрономійський БК)


16.00 – 16.45

17.00 – 17.45

І група

12.00 – 12.45

13.00 –13.45


ІІ група

14.00 – 14.45

15.00 – 15.45

8

«Дитячий фольклорний колектив» (Агрономійський БК)

14.00 – 14.45

14.55 – 15.40

14.00 – 14.45

14.55 – 15.40



Індивідуальна робота




12.00- 12.45

13.00- 13.45

9

«Столяри – конструктори»

(Іванівська ЗОШ І – ІІІ ст.)

15.10 – 15.55

16.10 -16.55

15.10 – 15.55

16.10 -16.55


10

«Образотворче мистецтво»

(Арбузинська ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №2)

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05


11

«Пішохідний туризм»

(Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст.)


15.00- 15.45

16.00 – 16.45


15.00- 15.45

16.00 – 16.45


12

«Українська народна вишивка»

(Костянтинівська ЗОШ І – ІІІ ст.)

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

13

«Виготовлення сувенірів »

( Воєвлодська ЗОШ І – ІІІ ст.)


12.30 – 13.15

13.30 – 14.15

12.30 – 13.15

13.30 – 14.15

14

«Юні рослинники»

Полянська ЗОШ І – ІІ ст.)


15.15 – 16.00

16.15 – 17.00

15.15 – 16.00

16.15 – 17.00

15

«Іграшка - сувенір»

(Марянівська ЗОШ І – ІІ ст.)

12.30 – 13.15

13.30 – 14.15

12.30 – 13.15

13.30 – 14.15

17

«Користувачі ПК»

(Арбузинська ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №2)

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

18

«Літературне краєзнаство»

( Садівська ЗОШ І – ІІІ ст)

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

19

«Виготовлення сувенірів»

(Агрономійська ЗОШ І – ІІІ ст)


14.15 – 15.00

15. 15 –16.00

14.15 – 15.00

15. 15 –16.00

Індивідуальна робота

13.15 – 14.00

20

«Школа безпеки»

(Арбузинська ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №2)


14.30 – 15.15

15.30 - 16.15

14.30 – 15.15

15.30 - 16.15

21

«Юні біохіміки»

( Арбузинська ЗОШ І-ІІ ст №2)

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

22

«Пішохідний туризм»

(Арбузинська ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №2)

14.30 – 15.15

15.30 - 16.15

14.30 – 15.15

15.30 - 16.15

23

«Історичне краєзнавство»

(Іванівська ЗОШ І – ІІІ ст.)

15.00 - 15.45

16.00 – 16.45

15.00 - 15.45

16.00 – 16.45

24

«Юні друзі природи»

(Іванівська ЗОШ І – ІІІ ст.)

14.20 – 15.05

15.20 – 16.05

15.00 - 15.45

16.00 – 16.45

25

«Образотворче мистецтво»

( Новокрасненська ЗОШ І – ІІІ ст.)

14.15 – 15.00

15.15 - 16.00

13.25 – 14.10

14.25 – 15.10

26

«Пішохідний туризм»

( Новокрасненська ЗОШ І – ІІІ ст.)

16.30 -17.15

17.30 -18.15

16.30 -17.15

17.30 -18.15












Чекаємо на заняття вчасно.
Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

  • Knigosfera.com.ua

    2016-11-06 22:43:21

    Знижка 20% на зошити, підручники та методичну літературу + безкоштовна доставка! http://knigosfera.com.ua/ Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами: 097-782-50-57, 095-150-95-41, 063-988-98-77...